Informujemy, iż sklep internetowy Sekret Elegancji wykorzystuje technologię plików cookies w celu lepszej obsługi klienta. Sklep jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka Prywatności. zamknij

Mystic od Sant’Agostino - mineralna esencja marmuru

Mystic od Sant’Agostino - mineralna esencja marmuru

Kolekcja Mystic od Sant’Agostino to kwintesencja stylu płytek ceramicznych, czerpiąca inspirację z naturalnego piękna marmuru. To właśnie natura tworzy niepowtarzalne kompozycje oraz faktury, które teraz możesz podziwiać co dnia w miejscu najbliższym Twojemu sercu, czyli w Twoim domu. Przeczytaj ten artykuł, aby poznać wszystkie pozytywne aspekty płynące z wyboru stylowych i unikalnych płytek z kolekcji Mystic.

Niepowtarzalny styl inspirowany mineralną esencją marmuru

Wizję stylowego charakteru wnętrza Twojego domu możesz czerpać z natury lub wyobraźni. Oryginalne włoskie płytki z kolekcji Mystic pomogą uczynić to miejsce absolutnie wyjątkowym. Dzięki kreatywnej synergii struktury marmuru oraz najnowszej technologii wykonania płytek ceramicznych otrzymasz zupełnie unikalny produkty. Z ich wykorzystaniem możesz tworzyć niespotykane kombinacje, które ozdobią Twoją podłogę oraz ściany.

Każda model płytek z kolekcji Mystic posiada naturalny wzór mineralnej struktury marmuru. Niepowtarzalne wzory są tym, co wyróżnia ten rodzaj glazury spośród konkurencyjnych produktów. Unikalny wzór nowych płytek zapewni Ci w pełni spersonalizowany styl wnętrza, a ich piękno i blask nadadzą luksusowego charakteru. Wnętrze Twojego domu zyska charakter, styl i elegancję, a Ty będziesz mógł cieszyć się tym każdego dnia. Stwórz stylowe wnętrze o unikalnym charakterze, wybierając płytki z kolekcji Mystic!

Który z unikalnych efektów marmuru jest najbardziej dopasowany do Ciebie?

Wolisz jaśniejsze, czy ciemniejsze tonacje? Wybierając włoskie płytki z kolekcji Mystic, możesz wybierać pomiędzy pięcioma stylami mineralnej elegancji. Składają się na nie:

  • 3 jasne tonacje pełne niepowtarzalnego blasku
  • 2 ciemne tonacje pełne mocnych i zrównoważonych tonów

mystic sant agostino

Niepowtarzalny efekt marmuru osiągnięto dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii nadruku o najwyższej rozdzielczości. To właśnie dzięki niej perfekcyjnie odwzorowano wzory, odcienie, a także żyły minerałów występujące w marmurach. Kolekcja Mystic stanowi kwintesencję marki Sant’Agostino, która od ponad 50 lat produkuje wyjątkową glazurę, cieszącą się uznaniem na całym świecie.

Dostępnych jest pięć różnych rozmiarów oraz kształtów, zaczynając od czterech prostokątnych, a kończąc na kwadratowym o długości boku 90 cm. Pozwoli Ci to dopasować wybrany rodzaj płytek do dowolnego projektu. Płytki marmuropodobne idealnie odwzorowują strukturę naturalnego minerału skalnego, a jednocześnie są znacznie lżejsze. Ich grubość wynosi zaledwie 10 mm, dzięki czemu ich montaż jest łatwiejszy niż grubych i ciężkich płyt marmurowych. Unikalna mozaika występująca tylko w ekskluzywnej kolekcji Mystic, doskonale sprawdzi się do zdobienia wnęk, narożników oraz kabin prysznicowych. Panoramiczny efekt przekształci te przestrzenie w stylowe kompozycje, od których ciężko będzie oderwać wzrok.

Nie tylko piękne, ale również wyjątkowo praktyczne

Glazura z kolekcji Mystic doskonale sprawdzi się nie tylko na ścianach i podłogach Twojego domu. Wysoka wytrzymałość, idąca w parze z wyjątkowym designem, może stanowić ciekawy i inspirujący wystrój powierzchni komercyjnych, takich jak hotele, restauracje czy ekskluzywne biura. Mało który materiał pozwala osiągnąć tak widowiskowy, a zarazem naturalny efekt, jak płytki z efektem marmuru.

Najwyższa jakość wykonania zapewnia długą i bezpieczną eksploatację nawet w tak wymagających miejscach, jak ekskluzywne butiki, popularne restauracje, czy hotelowe lobby. Podczas projektowania glazury z efektem marmuru uwzględniono wszystkie aspekty, które towarzyszą intensywnemu użytkowaniu. Unikalna estetyka w połączeniu z codzienną praktycznością sprawiają, że płytki z kolekcji Mystic to uniwersalne rozwiązania do stworzenia wyjątkowego wnętrza w niemal każdym miejscu.

Wybierz włoskie płytki z kolekcji Mystic, aby zapewnić każdemu rodzajowi wnętrza unikalny i pełen naturalnego piękna styl, któremu niestraszne żadne wyzwania!