Informujemy, iż sklep internetowy Sekret Elegancji wykorzystuje technologię plików cookies w celu lepszej obsługi klienta. Sklep jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka Prywatności. zamknij

Kiedy natura Sycylii wkrada się do wnętrza domu

Kiedy natura Sycylii wkrada się do wnętrza domu

Fioranese

Fioranese to włoska marka zajmująca się produkcją wysokiej jakości płytek ceramicznych i gresu porcelanowego. Od ponad 50 lat firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych kolekcji, które łączą w sobie najnowsze trendy w designie z najwyższą jakością materiałów. Fioranese oferuje szeroki wybór produktów, które sprawdzą się zarówno w aranżacjach wnętrz mieszkalnych, jak i w komercyjnych projektach architektonicznych.
fioranase i coccifioranase i cocci

O kolekcji I COCCI Siciliani

Najnowsza kolekcja I COCCI Siciliani marki Fioranese jest inspirowana piaskowcem ze Sycylii, który zawiera w sobie żwiry, kamienie i kamyczki. "I COCCI" oznacza kawałki lub kawałeczki z kolei "coccio" oznacza "skorupa", "łupina" lub "odłamek". Jest to idealne nawiązanie do struktury płytki marki Fioranese. Efektem końcowym jest gres porcelanowy o naturalnie niejednorodnym wyglądzie kamienia, który zawiera mieszankę trendowych kolorów, z zamierzonymi, ale nigdy niezbyt intensywnymi kontrastami kolorystycznymi. Obecność niejednorodnych żwirków jest podkreślana przez technologię MATTERonTOP, która umożliwia przekroczenie ograniczeń narzuconych przez proces produkcyjny, dodając ceramice bogactwo materiału, struktury, głębi i koloru.
fioranase i cocci              fioranase i cocci

Jak dopasować?

Tekstura I COCCI SICILIANI łączy w sobie elementy większe i mniejsze, żwiry o różnych rozmiarach są blisko ułożone, a długie nieregularne żyły podkreślają inspirację naturalnym kamieniem.
Płytki I COCCI Siciliani idealnie sprawdzą się w łazienkach, kuchniach oraz na tarasach, gdzie ich naturalny wygląd połączony z trwałością i odpornością na uszkodzenia będzie szczególnie pożądany. Dzięki możliwości łączenia różnych rozmiarów i kształtów, łatwo można stworzyć wyjątkowe wzory, które wprowadzą do pomieszczenia niepowtarzalny klimat.
W kolekcji I COCCI Siciliani od marki Fioranese z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a naturalny charakter ceramiki wprowadzi do wnętrza harmonię i spokój.
Zapoznaj się z całą kolekcją:  Kolekcja I COCCI