Informujemy, iż sklep internetowy Sekret Elegancji wykorzystuje technologię plików cookies w celu lepszej obsługi klienta. Sklep jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka Prywatności. zamknij

Ergon Emil Ceramica

Płytki Ergon Emil Ceramica

Ergon to jedna z kilku firm wchodzących w skład Emilceramica – światowego lidera w branży płytek ceramicznych. Filozofia działającej od lat 90. marki koncentruje się wokół nowoczesnego wzornictwa i wolności kreacji. Projektanci czerpią inspiracje ze świata matematycznych figur, nieskazitelnej przyrody, architektury i sztuki. Piękno przełożone na język nowoczesnego designu, umiejętnie zamknięte w ceramice – oto sekret popularności włoskiej marki, która dziś jest synonimem perfekcyjnej dbałości o detal, oryginalnego wzornictwa i świetnej funkcjonalności. Unikatowa paleta barw sprawia, że płytki są uniwersalne i ponadczasowe. Wszystkie kolekcje Ergon stanowią kwintesencję włoskiej elegancji, która nigdy nie jest passe: niestraszne jej szybko zmieniające się wnętrzarskie mody i trendy!

Ergon to jedna z kilku firm grupy Emilceramica- wiodącej firmy w branży ceramicznej, która z głównej firmy we Włoszech projektuje i dystrybuuje porcelanowe wyroby kamionkowe dla czterech marek handlowych.

Dostępność: Wszystkie kolekcje producenta

Rodzaje płytek: Ścienne lub podłogowe, różne wymiary

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych

Nie możesz znaleźć konkretnego produktu?

Zadzwoń: +48 506 150 022 | +48 797 478 777

Wyślij zapytanie