Informujemy, iż sklep internetowy Sekret Elegancji wykorzystuje technologię plików cookies w celu lepszej obsługi klienta. Sklep jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka Prywatności. zamknij

Emil Ceramica

Płytki Emil Ceramica od włoskiego Emil Group

Niepowtarzalne, nieoczywiste, pełne wyrazu i charakteru są płytki Emil Ceramica. To, co je wyróżnia spośród innych dostępnych na rynku, to harmonijne połączenie tradycji i nowoczesności. Wielość barw, tonów, deseni oraz faktur sprawia, że świetnie prezentują się w najróżniejszych przestrzeniach: zabytkowych kamienicach, ekskluzywnych willach i apartamentach, nowoczesnych biurowcach, ale także w budynkach użyteczności publicznej. Porcelanowe wyroby kamionkowe Emil Ceramica od przeszło siedmiu dekad wciąż tak samo zachwycają autentycznością wzorów, wyrazistym rysunkiem użyleń w płytkach inspirowanych kamieniem, ale także dbałością o środowisko naturalne. Bogactwo kolekcji zaprasza do wnętrzarskich eksperymentów. Najwyższa pora sięgnąć po dobry design!

Emilgroup jest jedną z wiodących firm w branży ceramicznej.Z głównej siedziby we Włoszech projektuje, rozwija, produkuje i dystrybuuje porcelanowe wyroby kamionkowe dla czterech marek handlowych : Emilceramica, Ergon, Provenza i Viva.

Dostępność: Wszystkie kolekcje producenta

Rodzaje płytek: Ścienne lub podłogowe, różne wymiary

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych

Nie możesz znaleźć konkretnego produktu?

Zadzwoń: +48 506 150 022 | +48 797 478 777

Wyślij zapytanie