Informujemy, iż sklep internetowy Sekret Elegancji wykorzystuje technologię plików cookies w celu lepszej obsługi klienta. Sklep jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka Prywatności. zamknij

Sant Agostino

Sant Agostino - Płytki Włoskiego Producenta

Ceramica Sant’Agostino to włoska marka, która swoją pozycję w światowym przemyśle ceramicznym buduje od przeszło 50 lat. Filozofia firmy, założonej w 1964 roku, koncentruje się wokół włoskiego rzemiosła, tradycji oraz innowacyjności. Rodzinna manufaktura przykłada szczególna wagę do jakości tworzonych płyt, które powstają wyłącznie z najwyższej jakości włoskich produktów. Sant’Agostino słynie także z innowacyjności, np. projekt Supernatural, który pozwolił Włochom stworzyć płytki doskonale imitujące naturalne piękno świata przyrody. „100% made in Italy”, kunszt detalu oraz niepowtarzalne wzornictwo sprawiają, że każda kolekcja włoskiego producenta szybko trafia na listy światowych bestsellerów.

Premierową kolekcję płyt Ceramica Sant’Agostino: Blendart, imitującą drewno z zachwycającym efektem postarzania, znajdą Państwo w naszym sklepie online.

Sant Agostino jest fabryką, która swoje produkty produkuje w 100% w centrali Sant Agostino. Fabryka posiada bardzo ładne i niepowtarzalne wzornictwo wysokiej jakości.

Dostępność: Wszystkie kolekcje producenta

Rodzaje płytek: Ścienne lub podłogowe, różne wymiary

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych

Nie możesz znaleźć konkretnego produktu?

Zadzwoń: +48 506 150 022 | +48 797 478 777

Wyślij zapytanie