Informujemy, iż sklep internetowy Sekret Elegancji wykorzystuje technologię plików cookies w celu lepszej obsługi klienta. Sklep jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka Prywatności. zamknij

Florim

Florim Ceramiche - Jakość w świecie płytek ceramicznych

Florim, światowej sławy producent gresu, definiuje nowe standardy w dziedzinie płytek ceramicznych, łącząc funkcjonalność, nowoczesność i wyjątkową estetykę. Piękne, eleganckie płytki ceramiczne Florim to najwyższej jakości produkty do każdego wnętrza domu, miejsc publicznych jak i na zewnątrz balkony, ogrody, tarasy. Różnorodność kolekcji, kolorów, formatów sprawią, że każdy projekt będzie wyjątkowy. Florim oferuje płytki, które spełnią Twoje oczekiwania. Odkryj, dlaczego Florim to synonim elegancji i jakości.

Florim - Bogactwo kolekcji

Płytki ceramiczne Florim to nie tylko element wykończenia – to wyraz doskonałego rzemiosła, który podkreśla unikalność każdego projektu. Dzięki różnorodności naszych kolekcji, bogactwu kolorów i różnym formom, zapewniamy nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Dostępność: Wszystkie kolekcje producenta

Rodzaje płytek: Ścienne lub podłogowe, różne wymiary

Czas oczekiwania: 14 dni roboczych

Nie możesz znaleźć konkretnego produktu?

Zadzwoń: +48 506 150 022 | +48 797 478 777

Wyślij zapytanie